راه اندازی سیستم ussd شرکت ایمن تاسیسات گستر

امروزه در دوره‌ای زندگی می‌کنیم که انجام اکثریت کارها و خدمات از طریق تلفن همراه امکان‌پذیر است. درواقع ظهور تکنولوژی‌های جدید و پیشرفته باعث شده چنین امکاناتی در اختیار ما قرار گیرد.در طی چندین سال گذشته استفاده از کدهای USSD بر روی تلفن‌های همراه به یکی از پرکاربردترین و ضروری‌ترین روش‌های ارائه خدمات تبدیل شده است.

تفاوت USSD و SMS 

SMS که در کشور ما از آن تحت عنوان پیامک نیز یاد می‌شود به‌گونه‌ای عمل می‌کند که ابتدا در شبکه ذخیره‌شده و پس از آن به مقصد ارسال می‌شود. اما این مسئله در سرویس‌های USSD کمی متفاوت خواهد بود. زیرا شما زمانی که اقدام برای ارسال پیام و کدهای دستوری می‌نمائید، پیام شما ارسال خواهد شد و هیچ توقف و ذخیره‌سازی صورت نمی‌گیرد. به عبارت ساده‌تر؛ USSDها یک روش جهت برقراری ارتباط بین تلفن همراه با شبکه و بالعکس هستند، در صورتی‌که پیامک (SMS) برای ارتباط بین دو تلفن همراه به‌کار گرفته می‌شود. به‌منظور راه‌اندازی سرویس USSD برای سازمان‌ها ، کدهای دستوری USSD در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

سامانه USSD شرکت ایمن تاسیسات گستر برای ارتباط بهتر بین شرکت و افراد راه اندازی گردیده و برای دسترسی به آن نیاز است کد زیر در تلفن همراه شماره گیری گردد.

۱۹۴۰۰#*۶۶۵۵*