دیدار و تجلیل از خانواده شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس توسط شرکت ایمن تاسیسات

همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس مدیرعامل شرکت ایمن تاسیسات گستر مدیریت برون سپار گاز شهرستان قدس با دعوت از خانواده شهیدان:حمداله کوهی میرزاعلی تمرازیسید رشید حسینیسید مهدی مقدسی حسینی صادق چناقچی_حمید صفری و قربانعلی بهمنش با آنان دیدار و از صبر و مجاهدت آنان تجلیل کرد.

به گزارش پایگاه خبری پیشتاز_استان تهران 

پیش از ظهر امروز و به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس علی رضا فنی پور مدیرعامل برونسپار،گاز شهرستان قدس با برپایی نمایشگاهی از عکس شهدای ۸ سال دفاع مقدس وباز سازی صحنه ای از منطقه عملیاتی از خانواده شهیدان حمداله کوهیمیرزاعلی تمرازیسید رشید حسینیسید مهدی مقدسی حسینیصادق چناقچی_حمید صفری و قربانعلی بهمنش که تصویر این شهیدان در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار داده شده بود جهت بازدید و تجلیل در محل اداره گاز دعوت و از صبر و مجاهدت آنان تجلیل کردند.

علی رضا فنی پور در حاشیه این دیدار ضمن اشاره به دستاورد های ارزشمند انقلاب اسلامی گفت: مهمترین سرمایه این نظام همین خانواده های بابصیرت شهدا و ایثارگران هستند.

وی افزود: یکی از مهمترین برنامه‌های ما در هفته دفاع مقدس دیدار و تجلیل از خانواده شهدای دفاع مقدس است.

فنی پور ادامه داد:برای حفظ و انتقال ارزش‌های دفاع مقدس، فرهنگ ایثار و شهادت به نسل آینده باید این فرهنگ با جدیت در برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی در کشور قرار گیرد.

وی تاکیدکرد: تقارن ماه محرم و هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس سه رویداد ارزشمند در جهت تبین و تبلیغ فرهنگ عاشورا است
علی رضا فنی پور تصریح کرد: ما مدیون رشادت ها از خود گذشتگی های آزادگان ،جانبازان و شهدا هستیم و این رشادت ها هرگز از یادها نخواهد رفت.


مدیر عامل اولین برونسپار گاز در کشور در پایان با اهداء لوح و کارت هدیه از جانبازان ،آزادگان و خانواده شهدا تجلیل و آخرین قبض مصرفی گاز این عزیزان در شهرستان قدس را به آنان هدیه کرد.